احساس رونی از رسیدن به 200 گل در لیگ برتر + سعدآباد میزبان آموزش طبیعت گردی برای کودکان – کیتاب خوانا

ایسنا: ‌به نقل از ساکرنت، اورتون تیم  پر ستاره این فصل لیگ برتر دیشب (دوشنبه) در ورزشگاه اتحاد به مصاف منچسترسیتی رفت که این بازی با تساوی یک بر یک  به پایان رسید
ایسنا: ‌به نقل از ساکرنت، اورتون تیم  پر ستاره این فصل لیگ برتر دیشب (دوشنبه) در ورزشگاه اتحاد به مصاف منچسترسیتی رفت که این بازی با تساوی یک بر یک  به پایان رسید. وین رونی تک گل تیمش را توانست به ثمر برساند تا این مهاجم 31 تعمیر لپ تاپ ساله به 200 گل در لیگ برتر برسد.
رونی در 462 بازی توانست به این مهم دست یابد. البته رکورد گلزنی در لیگ برتر در اختیار آلن شیرر ، مهاجم سابق تیم‌ ‌ملی فوتبال انگلیس و باشگاه بلکبرن و نیوکاسل است که 260 گل به ثمر رسانده است و فاصله زیادی با بقیه دارد.

وین رونی 156 گل را با پای راست خود به ثمر رسانده، 23 گل را با پای  چپ و 21 گل را با ضربه سر وارد دروازه‌ حریفان کرده است.

وین رونی بعد از این اتفاق، آموزش تعمیرات موبایل رایگان گفت‌: خیلی خوب و شیرین است. آن هم با در نظر گرفتن این که در چنین بازی مهمی توانستم به دویستمین گل خودم برسم. مطمئن هستم که قسمت قرمز شهر منچستر مانند من از این اتفاق خوشحال خواهد بود.

رونی در پایان گفت‌: نزدیک شدن به رکورد شیرر افتخار بزرگی برای من است. او مهاجم بزرگ و تکرار نشدنی است و خوشحال هستم که گل‌هایم را به او نزدیک کردم اما پیش از هر چیز از موفقیت اورتون خوشحال می شوم تا بتوانیم بلیط هواپیمایی در مسیر درستی برای رسیدن به موفقیت تلاش کنیم.

——————-

ویژه برنامه آموزش #طبیعتگردی و #کمپینگ در مجموعه فرهنگی تاریخی #سعدآباد برگزار می شود

ویژه برنامه آموزش #طبیعتگردی و #کمپینگ در مجموعه فرهنگی تاریخی #سعدآباد برگزار می شود.

این برنامه ویژه کودکان تعمیرات موبایل 9 تا 12 سال است که آموزش اصول طبیعت گردی، آموزش کمپینگ و استقرار در طبیعت و آموزش جهت یابی را در بر می گیرد.

به گزارش «ایرنا»، ویژه برنامه آموزش طبیعت گردی، به همت خانه طبیعت گردی ایران روز جمعه سوم شهریورماه امسال از ساعت 9:30 تا 13 برگزار می شود.

شرکت کنندگان در این دوره آموزشی همچنین از جنگل های بکر و طبیعی واقع در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد بازدید خواهند کرد.

خانه تعمیر گوشی طبیعت گردی ایران واقع در مجموعه فرهنگی تاریخی سعدآباد، مرکزی برای آشنایی شهروندان و علاقه مندان به انواع فعالیت های گردشگری و طبیعت گردی است که از سال 1392 با مشارکت معاونت گردشگری سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری، فعالیت خود را آغاز کرده است.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *