پیشنهاد جالب گواردیولا برای جذابیت لیگ برتر + تاکید رئیس سابق سازمان میراث بر اهمیت برابر نفت و گردشگری – کیتاب خوانا

ورزش سه: پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی سیتی معتقد است بازار تابستانی باید پیش از شروع فصل بسته شود.

سیتیزن ها امسال در همان روزهای ابتدایی خریدهای مورد نظر خود را انجام داده و تابستان شلوغی را سپری کردند اما به نظر می رسد دیگر اضافه شدن بازیکن جدید در دستور کار آنها قرار ندارد
گواردیولا گفت: “از نظر من پیشنهاد بسته شدن بازار نقل و انتقالات تابستانی پیش از شروع فصل بلیط کیش پیشنهاد مناسبی است زیرا ما فصل را با بازیکنانی آغاز خواهیم کرد که می دانیم حداقل تا زمستان باید با آنها کار کنیم.

پیشنهاد جالب گواردیولا برای جذابیت لیگ برتر

همچنین این اتفاق باعث می شود تا سرمربیان و باشگاه ها نیز زودتر فعالیت های مورد نظر خود را انجام داده و تا روز تعمیرات گوشی آخر و پایان تابستان برای خریدهای خود صبر نکنند که این موضوع از نظر من شرایط بهتری را ایجاد می کند.”

ورزش سه: پپ گواردیولا، سرمربی اسپانیایی سیتی معتقد است بازار تابستانی باید پیش از شروع فصل بسته شود.

سیتیزن ها امسال در همان روزهای ابتدایی خریدهای مورد نظر خود را انجام داده و تابستان شلوغی را سپری کردند اما به نظر می رسد دیگر اضافه شدن بازیکن جدید در دستور کار آنها قرار ندارد.

می تعمیرات 118 دانم که حریف دشواری مانند اورتون پیش روی ما قرار دارد اما انتظار یک بازی خوب و البته پیروزی را دارم.”

گواردیولا همچنین در مورد دیدار امشب تیمش برابر اورتون گفت: “من علاقه ای ندارم تیمم آخرین بازی هفته را انجام داده و زمانی که همه تیم ها بازی کرده اند به میدان برود.

——————-

نقشی که سازمان میراث فرهنگی تیک بان می تواند برای تامین درآمد و #ارز در کشور داشته باشد، همانند #وزارت نفت است، اما این کار منوط به اصلاح فرآیندها است

نقشی که سازمان میراث فرهنگی می تواند برای تامین درآمد و #ارز در کشور داشته باشد، همانند #وزارت نفت است، اما این کار منوط به اصلاح فرآیندها است.

“رئیس سابق سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و تعمیر گوشی گردشگری”

به گزارش «ایلنا»، زهرا احمدی پور در رابطه با عملکرد خود در سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری گفت: «هر کار اداری موانع خاص خود را دارد. حوزه مسوولیت بنده نیز چون متنوع بود و موضوعات و حوزه های مختلف و متعددی را شامل می شد، شاید سختی هایش بیشتر بود، اما از آن جهت که موفق شدم سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری را شناخته و ریشه های مشکلات آن را شناسایی و در جهت بلیط هواپیما حل آن اقدام کنم، از خود راضی هستم.»

معاون سابق رئیس جمهوری در مورد اولویت اصلی رئیس جدید سازمان میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری تصریح کرد: «در زمان مسوولیت من، آیین نامه هایی تهیه و برای تصویب به دولت ارسال شد. من پیگیری آن آیین نامه ها برای تصویب در هیات دولت را مهم می دانم. همچنین اقداماتی برای اصلاح برخی فرآیندها شروع کردیم و به نظر من اصلاح آنها باید در دستورکار رئیس جدید سازمان آموزشگاه تعمیرات موبایل میراث فرهنگی، صنایع دستی و گردشگری قرار گیرد.»

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *